fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Do t’ju emocionojë Engji, kështu e uron nipin e saj për ditëlindje

Engjëllusha Salihu është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Engjin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto me të cilën uron nipin e saj për ditëlindje.

E kësaj fotoje, Engji ia ka shtuar edhe një mbishkrim emocionues./ORAinfo/

Të ngjajshme

Me 5 gjuhë të huaja, por shqiptarja nuk gjen dot punë. E sorollatin prej dy vitesh

albswiss.com

12 milionë klikime merr kënga e Ed Sheeran, Cardi B dhe Camila Cabello (VIDEO)

albswiss.com

Nusja e Korabit publikon foto me peshqir, si doli nga banjo

albswiss.com

Shqipëria nuk e gjen qetësinë: Goditet përsëri nga tër meti

albswiss.com

Këngëtarja e njohur mikeshë e ngushtë e familjes Bryant, përloti të gjithë me fjalët

albswiss.com

Kështu e llaston i dashuri Gentën, gjesti i saj i befason të gjithë

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: