fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Gresa Behluli i kushton këngë të veçantë babait

Loading...

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli së shpejti do ta publikojë një këngë të veçantë, kushtuar babait të saj.

Përmes kësaj kënge, artistja e mirënjohur do t’i shpreh mirënjohje babait të saj për gjithë sakrificat e tij për familjen, transmeton rtv21.

Këngëtarja u shpreh se ky projekt do të publikohet së shpejti, por nuk ka dhënë datën se kur do të publikohet.

Vlen të theksohet se Gresa dhe nëna e saj, Shkurte Fejza më 2 prill të vitit të kaluar sollën një projekt shumë të veçantë.

“Nana përcjell vajzën” mban titullin kënga që ka një tekst shumë emocionues dhe është shoqëruar me një videoklip me pamje shumë të veçanta nga kanagjegji dhe dasma e Gresës.

https://www.youtube.com/watch?v=PeYEy4_Rrsc&feature=emb_title

Loading...

Të ngjajshme

Provokon sërish Afërdita Dreshaj: Krijoje diellin tënd

admin

Jennifer Lopez xhiron filmin e ri “Marry Me”

albswiss.com

Bëhen bashkë vajzat e Lutfi Hazirit, s’ka më mirë se kaq

albswiss.com
Loading...
Loading...