fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Gresa Behluli i kushton këngë të veçantë babait

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Gresa Behluli së shpejti do ta publikojë një këngë të veçantë, kushtuar babait të saj.

Përmes kësaj kënge, artistja e mirënjohur do t’i shpreh mirënjohje babait të saj për gjithë sakrificat e tij për familjen, transmeton rtv21.

Këngëtarja u shpreh se ky projekt do të publikohet së shpejti, por nuk ka dhënë datën se kur do të publikohet.

Vlen të theksohet se Gresa dhe nëna e saj, Shkurte Fejza më 2 prill të vitit të kaluar sollën një projekt shumë të veçantë.

“Nana përcjell vajzën” mban titullin kënga që ka një tekst shumë emocionues dhe është shoqëruar me një videoklip me pamje shumë të veçanta nga kanagjegji dhe dasma e Gresës.

https://www.youtube.com/watch?v=PeYEy4_Rrsc&feature=emb_title

Të ngjajshme

Tërmeti në Turqi/ Të përqafuara nën rrënojat e shtëpisë, nxirren pas 24 orësh nënë e bijë

albswiss.com

Dua poston një fotografi nga fëmijëria, teksa kalon shifrën prej 30 milionë ndjekësish në Instagram (FOTO)

admin

Pa fije turpi, juristja me e bukur shqiptare shfaqet krejt nudo për ‘Shën Valentin’

albswiss.com

Tuna bëhet një ‘Kësulëkuqe’ për Halloween, befason me pamjen

albswiss.com

Ndërron jetë në moshën 64-vjeçare muzikanti i njohur

albswiss.com

Afrona vishet në dimi e jelek, mahnit me pamjen

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!