fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Harron të fejuarën e tij, djali i Danit na prezanton me të ‘dashurën’ e re

Para pak kohe këngëtari i mirënjohur, Ramadan Krasniqi fejoi djalin e tij të vetëm, Andin.

Ai bëri një ceremoni të vogël për djalit e që u mbajt në Suedi atje ku edhe jeton nusja, shkruan ORAinfo.

Andi është shumë aktiv në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ai na ka prezantuar me të ‘dashurën’ e tij të re, bëhet fjalë për makinën e tij.

Në shumë intervista, Dani ka treguar se i do shumë makinat, me siguri kjo duhet të jetë edhe një pasion i djalit të tij./ORAinfo/

Të ngjajshme

Elvis Naҫi publikon foto me gruan e vajzën, të dyja janë veshur si princesha

albswiss.com

Yllkën e ka lodhur shtatzënia, në këtë gjendje ka përfunduar

albswiss.com

Publikohet ”Falma” nga Skerdi dhe Donjeta (VIDEO)

albswiss.com

Befason Leonora, e publikon veten në këtë gjendje

albswiss.com

Loredana përsëri shtatzënë? Befason të gjithë me këtë imazh

albswiss.com

Një nënë super-tërheqëse si Elita, lë pa fjalë me pamjen e fundit

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: