fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Kaltrina fotografohet rrugëve të qytetit, habiti të gjithë me mënyrën e veshjes

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet se ka bërë një kombinim interesant të veshjes./ORAinfo/

Të ngjajshme

Afrona vishet prapë në vello, bëhet edhe më e bukur

albswiss.com

Detaje nga dueti mes Nora dhe Era Istrefit

admin

Ja përse duhet të hani kos çdo ditë

admin

Angelina Jolie drekon në një restorant bashkë me tre fëmijët e saj

albswiss.com

Vajza është përmalluar për Mozzikun, Loredana ia ‘shuan’ mallin në këtë mënyrë

albswiss.com

Duda Balje sapo doli nga frizerja, do t’iu lë ‘gojë hapur’ me grimin dhe frizurën

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!