fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë, publikohet fotoja e parë e vajzës

Lorik Cana ishte ndër futbollistët me të dashur shqiptar.

Ai ka luajtur për shumë ekipe të mëdha evropiane dhe ka qenë kapiten i kombëtares shqiptare, përcjell ORAinfo.

Tani Loriku është pensionuar nga futbolli dhe po i përkushtohet maksimalisht familjes së tij.

Së fundi, Loriku është bërë baba për herë të dytë.

E gruaja e tij ka publikuar foton e parë të vajzës./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mimoza vishet në fustan të ngushë e të shkurtë, provokon rëndë me pamjen

albswiss.com

Afrona grimohet vetë, kaq e bukur është bërë

albswiss.com

Tre aktorët lajmërohen nga Qabja, kanë bërë ndryshimin e madh në pamje

albswiss.com

Morena Taraku publikon pamje emocionuese duke e ushqyer babin e sëmurë

albswiss.com

“Xhbanja” bëhet si “loçkë”, tregon trupin e saj në formë

albswiss.com

Engji publikon fotografinë e mashkullit të zemrës, e njihni të gjithë

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: