fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Majku ia merr djalin Majlindës, cili do të jetë reagimi i saj?

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Roani sot po kalon kohë me babin e tij dhe shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Albatrititi nuk po e duron karantinën, befason me veprimin

albswiss.com

Nëna e Elitës ka ditëlindjen, kështu e uron nëna e Gjikos

albswiss.com

Vitet kanë ndaluar për Jehona Sopin, rikthehet më joshëse së kurrë

albswiss.com

Fjolla publikon pamje të bukura me fëmijët e saj, veshja e tyre mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Ronela me grimin më interesant ndonjëherë, do t’ju befasojë me pamjen

albswiss.com

“Unë jam grua”, “Unë jam femër” , “Unë jam vajzë”, Luana publikon fotosesionin inspirues

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!