fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

“Në pak ditë, janë vje dhur katër makina dhe tetë biçikleta”, qytetari publikon pamjet: Skifterët e Ali Demit në aksion!

Një tjetër rast vje dhjeje ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania.
Siç shihet dhe në videon e dërguar nga një qytetar, një automjeti të parkuar në parkingun e një pallati në zonën e Ali Demit ka rënë pre e grabitjes.

Autorët e vj edhjes janë dy të rinj me kapuça në kokë, të cilët hyjnë brenda në parking dhe nisin nga “puna”. Pasi e përfundojnë vje dhjen, ata largohen qetësisht nga parkingu.

Qytetari thotë se dy të rinjtë i kanë vje dhur stemën dhe sensorin e makinës së tij.
Ai thekson se, brenda pak ditësh në këtë pallat janë vj edhur tetë biçikleta dhe katër makina.
Grabitja ka ndodhur pak pas mesnatës, më datë 21 janar të këtij viti.

Mesazhi i plotë:
Pershendetje JOQ. Dua te denoncoj kete rast te zona e Ali Demit. Skifterat ne aksion. Ne kete pallat jan v jedh brenda pak ditesh 8 bicikleta dhe 4 makina. Policia te bej detyren, i ka pamjet e qarta. Makines sime i kan vj edh stemen dhe sensorin. Faleminderit nese e publikoni”
Ai u shpreh se e ka denoncuar rastin në polici, por deri më tani ende nuk janë kapur autorët.

Të ngjajshme

Turqit gjejnë një mënyrë të veçantë për t’i fshirë xhamat e makinës

albswiss.com

Karantina mbyllet

albswiss.com

A do t’i lejohet hyrja në Kosovë Aleksandar Vuçiqit? Flet Behgjet Pacolli

admin

Roberti do t’i bie pishman, Nora mahnitëse në fotot e fundit

albswiss.com

Ahmeti: Nëse ndodh kjo, Prishtina brenda tri ditës del nga karantina

albswiss.com

Rasti i Oliver Ivanoviqit, ja ҫfarë do të ndodh nesër

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!