fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Nipi i saj feston ditëlindjen, Shyhretja me urim emocionues

Shyhrete Behluli është këngëtarja shumë e dashur për publikun.

Këngët e saj janë të gjitha hite dhe nuk mungojnë në asnjë festë familjare, përcjell ORAinfo.

Shyhretja është shumë e përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, nipi i saj feston ditëlindjen e Shyhretja nuk ka hezituar ta uroj me fjalët më të ëmbla atë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Gresa Behluli jep lajmin e madh për fansat

albswiss.com

Nusja e Albanit ka dalur sonte, palltoja e saj ‘gjigante’ mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Mimoza vishet me shumë stil, po duket si vajzë e re

albswiss.com

Lulja feston ditëlindjen e 21-të, publikohen pamje nga festa ‘përrallore’ e ditëlindjes së saj

albswiss.com

Gëzimja me burrë e vajzë kthehen nga Amerika, Remzia nuk përmbahet nga emocionet kur i takon

albswiss.com

Elita me ndryshim të madh në pamje, shikoni si po duket

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: