fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Pas ‘ndarjes’ me Patrisin, Tuna nis pushimet me këtë mashkull

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna vazhdon të komentohet shumë, sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundmi ajo ka hequr mbiemrin e burrit nga Instagrami.

E kjo u pa si një krizë mes Tunës dhe Patrisit.

Pas kësaj, Tuna me postimin e fundit ka treguar se ka nisur pushimet me djalin e saj, Tianin./ORAinfo/

Të ngjajshme

Xeni s’e respekton karantinën, Policia i shkon në shtëpi

albswiss.com

Kate Upton publikon fotografi të rrallë të vajzës

albswiss.com

Learta vizitoi Njomzën në sallon, mahnit me pamjen e saj

albswiss.com

Befason Vesa, ja në çfarë beson

albswiss.com

“S’ishte fat”, vjen nga Leonora Poloska

albswiss.com

Olti Curri tallet me bamirësinë e Taynas – po “fryhesh” me 50 euro bamirësi

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!