fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Pas ribashkimit, Roberti e ka dërguar në këtë vend ‘përrallor’ vajzën e zemrës

Nora e Roberti duket se janë bashkuar përsëri.

E këtë ‘sekret’ ua ka zbuluar motra e Norës, Era Istrefi, shkruan ORAinfo.

Ditë më parë, Era në Instagramin e saj publikoi një pamje ku shihen se janë mbledhur shoqëria për të kaluar kohë së bashku.

Në pamjen në fjalë, aty afër janë parë edhe Nora dhe Roberti.

E pas kësaj, Roberti po duket shumë i lumtur, e sot e ka dërguar vajzën tek lodrat.

Edhe Renee po duket shumë e lumtur në pamjen e publikuar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Afrona nuk frikësohet nga koronavirusi, me këtë veshje shkon në punë

albswiss.com

Era Istrefi shkëlqen në pefromancën e saj në “Air Albania Stadium”

albswiss.com

Vajza e porsalindur e Granit Xhakës merr një dhuratë të veçantë nga lojtari i njohur i Milanit

admin

Kush ia ndreqi sot disponimin Leonorës, do të befasoheni me përgjigjen e saj

albswiss.com

Vdes aktori Brian Tarantina

albswiss.com

Shtatzënia po e zbukuron çdo ditë më shumë Pajtesën, shikoni si është bërë

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: