fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

Policët gjermanë kapin kokën, tronditen nga gjendja e autobusit që udhëtonte nga Serbia

Policia e Berlinit postoi në profilin e tyre në Twitter fotografi të një autobusi në gjendje katastrofale që udhëtonte për në Serbi.

Oficerët u shokuan kur panë gjendjen e autobusit dhe e ndaluan menjëherë për qarkullim, transmeton Reporteri.net.

Frenat ishin të dëmtuar, siç ishte sistemi drejtues. Një konfrontim total midis policëve ndodhi kur panë që autobusi kishte udhëtuar 1.3 milionë kilometra dhe se i kishte mbushur gropat në automjet me ndërtimi.

Fotografitë janë publikuar edhe nga mediat gjermane, të cilat shkruajnë se autobusi ishte plotësisht i shkatërruar dhe shtrojnë pyetjen nëse pasagjerët ishin në dijeni se me çfarë lloj mjeti ishin nisur për një rrugë të gjatë, gjatë së cilës ata me shumë gjasë u duhej të kalonin nëpër Kroaci. /Reporteri.net

Të ngjajshme

Këshilltari i Hotit – Thaçit: Po të them në vend të kryeministrit, mos u shqetëso

albswiss.com

Humbë jetën një person në një aksident të rëndë në Kumanovë

albswiss.com

Isa Mustafa ka një porosi për Vjosa Osmanin pas takimit të mbrëmshëm të LDK-së

albswiss.com

Numër i madh i viktimave në Shqipëri, Motrat Mustafa bëjnë gjestin e madh

albswiss.com

Gjyshja 67 vjeçare sjell në jetë një vajzë

albswiss.com

Reagon Vetëvendosje, e quan dashakeq ndërlidhjen me këtë parti gjuajtjes me vezë ndaj Hotit

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: