fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Ryva bëhet gati për të dalë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Loading...

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për puublikun.

Fjala është për Ryva Kajtazin që me zërin e saj u bë një ndër më të pëlqyerat, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Ryva është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil.

Ryva është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë.

E me këtë pamje, Ryva tregon se po bëhert çdo ditë e më e re./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Virusi kinez dyshohet se ka arritur edhe në Zvicër – dy të shtruar në spitalin e Cyrihut

albswiss.com

A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë

admin

Lulen e bëri grimerja ‘kukull’, por vëmendjen mori veshja e saj

albswiss.com

A po marohet suxhuku me mish të kuajve të sëmurë në Kosovë? Agjencia e Ushqimit dhe policia nisin hetimet

albswiss.com

Me 5 gjuhë të huaja, por shqiptarja nuk gjen dot punë. E sorollatin prej dy vitesh

albswiss.com

Nusja e Milotit ia ‘ftohë’ të gjithave, kaq bukur po i rri dallama

admin