fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Ryva bëhet gati për të dalë, por ly detaj mori gjithë vëmendjen

Loading...

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për puublikun.

Fjala është për Ryva Kajtazin që me zërin e saj u bë një ndër më të pëlqyerat, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Ryva është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil.

Ryva është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë.

E me këtë pamje, Ryva tregon se po bëhert çdo ditë e më e re./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Tërmeti në Shqipëri, Learta bën veprimin e madh

albswiss.com

Elita dhe Gjiko si në filma sjellin atmosferën festive në familje

albswiss.com

Majlinda ‘shkrin’ borën me këtë veshje

albswiss.com

Ishte në Malishevë, mendonte se po “garonte” në Formula 1

albswiss.com

Ermali ndau 100 mijë euro për Shqipërinë, ja në çfarë gjendej shfaqet tani Ariana

albswiss.com

Majlinda dekoron shtëpinë, pamja e saj në fustan të shkurt merr gjithë vëmendjen

albswiss.com