fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Sellma e ka rregulluar vetën bukur, po duket si zonjë e vërtetë sonte

Loading...

Sellma Kosumoviq është ndër grimeret më të njohur në Kosovë.

Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Djali i Danit i ‘dashuruar’ në veturën e tij, befasoi të gjithë me postimin e fundit

albswiss.com

Bëhen bashkë sërish Mozzik dhe Loredana ? Kjo foto dëshmon gjithçka

albswiss.com

Elita ka dalë në borë me djalin, do t’ju ‘shkrijnë’ me pamjen

albswiss.com

Fero dhe Arbenita kap “mat” së bashku

albswiss.com

Njomza feston ditëlindjen, Engji na prezanton me tortën ‘përrallore’ të saj

albswiss.com

Elita kthehet e lodhur në shtëpi, por ky detaj në pamjen e saj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com