fbpx
albswiss.com
Lajme Rinore

Shqipëria nuk e gjen qetësinë: Goditet përsëri nga tër meti

Loading...

Një tër met ka g oditur Shqipërinë para pak çastesh, me magnitudë prej 3.2 shkallë të Rihterit.Sipas informacioneve nga EMSC tërmeti me magnitudë 3.2 është ndjerë në orën 17:57 dhe epiqendra ka qenë 12 kilometra në verilindje të Ersekës.Lëkundjet janë ndjerë edhe në rrethin e Korçës dhe të Tiranës.Nuk raportohet për dëme materiale.Kujtojmë që Tirana dhe Korça kanë qenë zonat më të prekura nga lëkundjet sizmike në muajt e fundit. /gazetametro.

Loading...

Të ngjajshme

Kaltrina vishet në fustanin më ‘madhështor’, kaq të bukur s’e keni parë kurrë

albswiss.com

Deoni 8 vjeqar me zerin e tij mahnite dhe emocionon Elvis Nacin

albswiss.com

BE reagon pas raportimeve se Lajçak është zgjedhur emisar për dialogun Kosovë-Serbi

albswiss.com
Loading...
Loading...