fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Taulanti viziton Granitin, shikoni çka bën për mbesën e tij

Granit Xhaka para pak muajve është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij Leonita po i shijojnë shumë këta muaj si prindër të ri, përcjell ORAinfo.

E ardhjen në jetë të vajzës së tyre i është gëzuar edhe familja e Granitit.

Së fundi, Graniti ka publikuar një foto ku shihet se e ka vizituar Taulanti, e ai edhe i ka blerë edhe
jë dhuratë mbesës së saj të vogël./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ryva bëhet gati për të dalë, por ly detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

“Jeshimi” më joshëse se kurrë, “çmend” njerëzit rrugëve të Turqisë

albswiss.com

Luana duket ndryshe, ja çfarë ndryshimi ka bërë

albswiss.com

Me flokë të dëmtuara e me pak grim, Learta zhgënjen me pamje sot

albswiss.com

Njomza krahas Shyhretes uron edhe vjehrrën

albswiss.com

Veglat e kuzhinës që mund t’ju bëjnë të dashuroheni me gatimin

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: