fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Vlora Çitaku del për shëtitje, me këtë veshje po duket si zonjë e rëndë

Ajo është një nga politikanet më të zëshme kosovare.

Vlora Çitaku është ambasadorja e Kosovës në Amerikë, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj përtej politikës.

Sot, Vlora ka publikuar foto ku shihet se ka dalë për shëtitje.

E gjithë vëmendjen mori veshja e saj plot stil./ORAinfo/

Të ngjajshme

Natyrale dhe shumë e bukur, Arilena ‘mahnit’ ndjekësit me pamjen e fundit

albswiss.com

Lirimi nuk po mund ta shoh qe sa ditë Lulën, me këto fjalë do t’ua këputë shpirtin

albswiss.com

Kunata e motrave Mustafa vishet me komplete, por vëmendje merr gjoksi i saj

albswiss.com

Nga karantina, Kida me surprizë për ndjekësit

albswiss.com

Agnesa festoi ditëlindjen, familja ia bëri surprizën më të bukur

albswiss.com

Lerata me kunata shfaqen pa pikë grimi nga karantina, befasojnë me pamjen

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: