fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Elita merr dhuratë një varëse me emrin e djalit, shikoni reagimin e saj

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është gjithmonë e përfolur sidomos për jetën e saj private.ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaft shumë këtë periudhë.

Sot, ajo ka publikuar dis foto ku shihet se ka marrë dhurartë një varëse me emrin e djalit të saj.

E këtë moment nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Temperaturat e ulëta, Elita Rudi befason me pallton që ka veshur sot

albswiss.com

Jehona Sopi feston ditëlindjen sot, ja sa vite mbushi

admin

Blero do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia, gruaja e tij ka bërë postimin që askush se priste

albswiss.com

Qeveria e ardhshme vetëm me numrat e VV-së dhe LDK-së. Sa është e mundshme kjo?

news

Në ditëlindjen e djalit, Elita zbulon tatuazhin dhe vendin e tij të veçantë

albswiss.com

Ja si dukej nuse Shyhrete Behluli

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!