fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

Kallet shtylla e rrymës në kryeqytet

Telat e rrymës kanë marrë flakë në rrugën “Gazmend Zajmi” në kryeqytet.

Ky incident ka shqetësuar banorët e lagjes, ndërsa sipas tyre, një ekip nga KEDS ka arritur pas 20 minutash.

Pas tyre në vendngjarje kanë dalë edhe zjarrfikësit.

Të ngjajshme

Daja privoi nga jeta nipin dhe vajza babanë, dy ngjarjet e rënda që tronditën vendin gjatë izolimit

albswiss.com

Bëhen shtatë vjet nga marrëveshja e parë Kosovë-Serbi në Bruksel

albswiss.com

Një depo e KEK-ut përfshihet nga zjarri, intervenojnë zjarrfikësit

albswiss.com

Lajmi i fundit: Humb jetën një i dënuar në Dubravë

albswiss.com

Një kunatë si Learta, zgjodhi fustanin më madhështor për Engjin

albswiss.com

‘Xhakarta’ në darkë romantike, shfaqet vezulluese në këtë fustan

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!