fbpx
Alb'swiss TV
Bota Lajme

Momenti prekës, gazetarja e CNN sh përthen në lot gjatë transmetimit direkt për tërmetin (FOTO)

Banesa të shembura dhe njerëz të tm erruar, kjo është pamja që vjen nga qyteti turk, i cili pati dë met më të mëdha nga tërmeti i fuqishëm që go diti mbrëmë vendin.

Ndërkohë në rrjetet sociale po bën xhiro një video e gazetares së CNN Turk, e cila gjatë raportimit nga qyteti i Elazig, nuk i mbajti dot lotët dhe sh përtheu duke qarë.

Ajo po raportonte direkt nga terreni punën që po bëhej nga kërkim shpëtimi poshtë nën rr ënojat e një ndërtese. “E kam të pamundur të mos prekem. Ju kërkoj shumë ndjesë”, dëgjohet të thotë ajo.

Ndërsa në sfond dëgjohet thirrja e bërë nga ekipi i kërkim shpëtimit, që u kërkon njerëzve që presin me a nkth të rrinë në qetësi, pasi duan të dëgjojnë zërat që mund të vijnë nga rr ënojat.

Të ngjajshme

Asteroidi që mund ta godasë Tokën këtë muaj

admin

Raka tregon se si do të bëhet normalizimi i situatës

albswiss.com

Albin Kurti e zyrtarizon çështjen e ndarjes së ministrive, por presidenti…

albswiss.com

Koronavirusi në Shqipëri?- Flet kryeministri Rama

albswiss.com

E rëndë në Durrës/ Peshkatarët hedhin rrjetat, u ngec trupi i dekompozuar i të resë

albswiss.com

Sveçla viziton shqiptarët në Veri, u kërkon t’u përmbahen masave të Qeverisë

albswiss.com
error: Content is protected !!