fbpx
Alb'swiss TV
Bota Lajme

Momenti prekës, gazetarja e CNN sh përthen në lot gjatë transmetimit direkt për tërmetin (FOTO)

Banesa të shembura dhe njerëz të tm erruar, kjo është pamja që vjen nga qyteti turk, i cili pati dë met më të mëdha nga tërmeti i fuqishëm që go diti mbrëmë vendin.

Ndërkohë në rrjetet sociale po bën xhiro një video e gazetares së CNN Turk, e cila gjatë raportimit nga qyteti i Elazig, nuk i mbajti dot lotët dhe sh përtheu duke qarë.

Ajo po raportonte direkt nga terreni punën që po bëhej nga kërkim shpëtimi poshtë nën rr ënojat e një ndërtese. “E kam të pamundur të mos prekem. Ju kërkoj shumë ndjesë”, dëgjohet të thotë ajo.

Ndërsa në sfond dëgjohet thirrja e bërë nga ekipi i kërkim shpëtimit, që u kërkon njerëzve që presin me a nkth të rrinë në qetësi, pasi duan të dëgjojnë zërat që mund të vijnë nga rr ënojat.

Të ngjajshme

Thaçi reagon pas shërimit të pacientit të parë nga koronavirusi

albswiss.com

Deputetët përplasen për privatizimet dhe shpronësimet: “Dikush e ka mizën pas veshi”

albswiss.com

Ja kur do të dalin në shitje biletat e ndeshjes Kosovë – Angli

albswiss.com

I keni mbi 45 vjet dhe doni të shkoni në Gjermani për të punuar, kjo është rregulla e re

albswiss.com

Borrell thotë se BE-ja preferon gjendjen e tanishme të kufijve midis Kosovës dhe Serbisë

albswiss.com

E tri shtë! I vdi q djali 3 orë pas lindjes, vajza e re bën gjestin e rrallë me qumështin e gjirit

news
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!