fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Tërmeti shkatërrues në Turqi, Mozzik bën këtë veprim

Loading...

Mozzik solidarizohet me të prekurit nga tërmeti në Turqi.

Një tërmet i fuqishëm ka goditur mbrëmë Turqinë.

Turqia u godit mbrëmë (e premte) nga një tërmet prej 6.8 shkallësh të Rihterit, shkruan lajmi.

Tërmeti që goditi pjesën lindore të Turqisë ua mori jetën 21 personave dhe shkaktoi dëme të mëdha materiale.

Me të prekurit nga tërmeti janë solidarizuar edhe krerët e shtetit dhe shumë fytyra të tjera publike.

Edhe reperi Mozzik reagoi përmes një postimi në InstaStory, ai ka shkruar “Lutje për Turqinë”.

Loading...

Të ngjajshme

Kaq shumë është lumturuar vajza e Mahmut Feratit

albswiss.com

Përfundon festa e ditëlindjes së Shyhretes, kështu u dukën e gjithë familja sonte

albswiss.com

Kjo është arsyeja pse gratë janë të bukura

albswiss.com