fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Bashkohen Fero dhe Arbenita, publikojnë foto intime

U përfolën për një ndarje të mundshme, por kjo doli të jetë e pavërtetë.

Reperi Fero dhe e dashura e tij modele, Arbenita Ismajli, janë shfaqur më të dashuruar se kurrë në foton e fundit.

Ishte Arbenita ajo e cila me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto në të cilën shihet në një moment intim me Feron.

Më parë është përfolur për një ndarje të mundshme por Fero ka sqaruar gjithçka e edhe kjo foto flet më shumë se çdo fjalë.

Të ngjajshme

Egzona vesh kompletet më të bukura, po duket si zonjë e vërtetë

albswiss.com

Nëna s’i mban lotët pranë varrit së vajzës 22-vjeçare, që e masakruan në Reçak

albswiss.com

Qëndresa në ‘krahët’ e këngëtarit të njohur kosovar, si do të reagojë Labi?

albswiss.com

Kjo është dhurata më e bukur që Jonida Vokshi mori për 34 vjetorin e lindjes

albswiss.com

Anita u akuzua se rrahi një grua në klub, por veprimi i Lolës habiti të gjithë

albswiss.com

Dita e gjashtë e karantinës, Xhensila tregon se ҫfarë i ka ndodhur Besit

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: