fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Befason Ganja, ja kujt i ka thënë “të dua” për herë të fundit?

Loading...

Kujt i ka thënë “të dua” për herë të fundit Ganimete Musliu?

Ish-deputetja i përgjigjet sfidave të emisionit Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu ishte protagoniste e emisionit të përjavshëm “1 Kafe prej Shpisë”.

Musliu foli për jetën e saj private, angazhimet e tjera jashtë politikës dhe për stilin e jetesës.

Musliu iu përgjigj edhe sfidave të këtij emisioni. Ndër pyetjet që iu parashtruan ishte edhe ajo se ‘kujt i ka thënë ‘të dua’ për herë të fundit’, transmeton rtv21.

“Ju kam thënë motrave të mija”, u përgjigj ish-deputetja.

Ish-deputetja e Kuvendit foli edhe për komentet e shumta negative që i merr në rrjete sociale dhe si reagon ndaj tyre.

Loading...

Të ngjajshme

Meda përqafohet me këtë këngëtare, kjo s’do t’i pëlqejë Lules

albswiss.com

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ A e parashikoi filmi i animuar rrëzimin e helikopterit të Kobe Bryant në vitin 2017?

albswiss.com

Shyhretja e vesh nusen me dimija e jelek, Learta ju “shkrinë” me pamjen

albswiss.com
Loading...
Loading...