fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Çënari publikon foton më të ëmbël me djalin, kaq shumë i ka ngjarë

U bë e njohur kur u shpall Miss Albania, tani Almeda Abazi është një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Duket qenë e tillë edhe jeta e saj private është shumë e përfolur në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo u martua me aktorin e njohur turk Tolgahan Saisman dhe para pak muajve janë bërë prindër për herë të parë.

Sot, Tolgahani i cili njihet edhe me rolin e ‘Çënarit’, ka publikuar një foto me djalin e i cili duket se i ka ngjarë shumë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Aksident trafiku me 5 persona të lënduar

news

Loredana la një ‘derë’ të hapur për bashkimin me Mozzik, ai i reagon ashpër ish-gruas

albswiss.com

‘Xhakartës’ i ka humb marrja, zbulon me shumë se ç’duhet gjatë pushimeve luksoze në Afrikë

albswiss.com

Kaq zonjë e rëndë është Mirsa

albswiss.com

‘Sheherzadja’ bëhet nënë për herë të dytë

albswiss.com

Marina bën veprimin befasues, Geti do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: