fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Çifti i njohur i showbizit martohen në fshehtësi, këngëtarja shkëlqen me vello të bardhë

Loading...

Elgit Doda dhe Kle Huta i japin fund beqarisë.

Çifti i përfolur i shoubizit, Klea Huta dhe Elgit Doda i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata janë martuar në fshehtësi dhe lajmin sapo e kanë bërë të ditur në rrjete sociale, shkruan lajmi.

Që të dy, kanë publikuar në Instagram pamje të shkëputura nga seti fotografik i realizuar në Marrakech.

“Unë thashë po, faleminderit që ekziston”, shkruan Elgiti duke qeshur, krahas fotos ku Klea shfaqet e veshur me fustan të bardhë.

Ndërkohë Klea ka postuar disa foto me vello ku duket shumë bukur.

Loading...

Të ngjajshme

Për humbjen e peshës, mjaltë në një gotë me ujë të ngrohtë

admin

Albatriti ka dalë për shëtitje me vajzën, kaq me stil e ka veshur Egzona atë

albswiss.com

Djali i Adelinës i është gëzuar shumë borës, shikoni ҫfarë bëri kur e pa tokën e ‘zbardhur’

albswiss.com
Loading...
Loading...