fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Ariana vjen nga Stambolli, Ermali do ta ‘çmend’ me super dhuratën e bërë

Loading...

Ata janë ndër çfitet me të dashur të estradës. Fjala është për Ermal Fejzullahun dhe gruan e tij Arianën.

Tashmë fiksimi i Ermal Fejzullahut për makinat, ato luksozet, është i njohur për publikun.

Por mesaduket këtë “huq” ja paska ngjitur edhe bashkëshortes.

Në InsatStory Ermali ka publikuar një makinë të tipit Range Rover, ku mbi video shkruan : E gëzofsh Ariana Fejzullahu.

Ariana ka marrë edhe më parë një dhuratë të ngjashme nga Ermali, vetëm se ngjyra e bardhë e makinës duket se i është mërzitur.

Loading...

Të ngjajshme

Sasa shfaqet ‘përvëluese’, veshi fustanin më të bukur ndonjherë

albswiss.com

Njomza frizere e zonja, por në këtë gjendje e solli vetën

albswiss.com

Sinan Hoxha baba për herë të dytë! Andrra publikon foton kuptimplotë

admin