fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Besi e ka nervozuar shumë Xhensilën, shikoni fytyrën e saj

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja shumë e pëlqyer nga Shqipëria.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Pasi lindi vajzën ajo i është rikthyer karrierës së saj muzikore.

Krahas angazhimeve, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet duke e shikuar Besin me fytyrë nervoz.

A thua ҫfarë ka bërë Besi që e ka nervozuar kaq shumë Xhensilën?/ORAinfo/

Të ngjajshme

Egzona si nuse në pikë të ditës, befason me fustanin që ka veshur

albswiss.com

Blerona bëhet si ‘kukull’ për ditëlindje, mahnit me pamjen

albswiss.com

“S’ishte fat”, vjen nga Leonora Poloska

albswiss.com

Elita shkon te frizeri, do të befasoheni në çfarë gjendje e ka publikuar veten

albswiss.com

Klaudia publikon pamjet joshëse me kokën poshtë dhe këmbët lart

admin

Lulja kështu e luan ‘çyçekun’ me kunatin e saj për 8 Mars!

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: