fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

Të thuash e turpshme është pak, klubet e Kosovës lënë në baltë portierin që vuan nga tumori në stomak

Vetëm 1600 euro të dhuruara! Kjo është shuma që klubet në Kosovë kanë dorëzuar për Arben Beqirin, portierin e Trepca89 që është diagnostikuar me tumor në stomak dhe ka nevojë për shumë mbështetje për kurimin e tij.
Në rrjetet sociale klubet dhe kolegët kanë bërë fushatë për të ndihmuar 31-vjeçarin, por në në Asamblenë e Komitetit Ekzekutiv të Federatës së Futbollit të Kosovës, u mblodhën vetëm 1600 euro nga 16 zarfet që klubet dorëzuan në formën e ndihmës. Të thuash e turpshme është pak!/balkanweb

Të ngjajshme

Kurti komenton kërkesën Thaҫit për gjendjen e jashtëzakonshme, e quan të paarsyshme

albswiss.com

Fqinjë të afërt janë familjet mes të cilave ndodhi vrasja e plagosjet, policia ua rrethon shtëpitë

albswiss.com

LDK e PDK pajtohen për ligjin e vlerave të UÇK-së

albswiss.com

Albulena Haxhiu përfaqëson Vetëvendosjen në takimin e thirrur nga Thaçi

albswiss.com

Flet Isa Mustafa: Qeveria Hoti në fund të këtij muaji ose në fillim të muajit qershor

albswiss.com

Thaçi paralajmëron Kurtin: Liderët zëvendësohen por jo edhe raportet me SHBA-të

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: