fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

Aksident i rëndë në Kosovë, humb jetën një grua (FOTO)

Loading...

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Korroticë të Poshtme, saktësisht në Drenas, me fatalitet, shkruan IndeksOnline.

Si pasojë e goditjeve të veturës një grua ka ndërruar jetë.

IndeksOnline mëson se viktima është rreth moshës 45 vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar për IndeksOnline, zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

“Sot më 28.01.2020, në ora 18-10, në fshatin Koreticë Drenas, ka ndodhur një aksident trafiku. Një veturë ka goditur një këmbësore. E njëjta është sjellë në QKUK, rreth orës 20:05, ka ndërruar jetë”, ka thënë ai./IndeksOnline/

Loading...

Të ngjajshme

ශ්‍රී ලංකාවේ ක්‍රීඩකයින් පාකිස්ථාන සංචාරය ප්‍රතික්ෂේප කළේ ඉන්දියාවේ බලපෑමටද සම්පූර්ණ විස්තරය මෙන්න

news

Nora po befason të gjithë, shikoni çka bën pas ndarjes nga Roberti

albswiss.com

Si i ngriti këmbët në tavolinë dhe cfarë tha për Kosovën Edi Rama sot në Bratisllavë

albswiss.com