fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

Ky është momenti kur helikopteri i Kobe Bryant bie në tokë dhe përfshihet nga flakët

Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant humbi jetën mëngjesin e djeshëm në mënyrë tragjike pas përplasjes së helikopterit me të cilin ai ishte duke udhëtuar.Incidenti i rëndë ndodhi në Kalabasas të Los Anxhelos. Kobe po udhëtonte së bashku me vajzën…”Nuk bëhet e ditur, nëse helikopteri ka pasur ndonjë defekt, apo kushte të papërshtatshme moti.Së fundmi, në media po qarkullon edhe video ku shihet momenti i rrëzimit të helikopterit, i cili rrotullohet disa herë dhe më pas bie në tokë ku përfshihet menjëherë nga flakët.burimi: reporteri.net

Të ngjajshme

Afërdita pozon afër burrit, shfaqet me shumë stil

albswiss.com

Pas hapjes së kufirit, krijohen kolona të gjata në hyrje të Kosovës nga Shqipëria

albswiss.com

Bahtiri i kërkon që edhe Mitrovica të futet në karantinë

albswiss.com

Konfirmohen 20 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkon në 165 numri i të infektuarve

albswiss.com

Nis mbledhja e Kryesisë për mocionin për rrëzimin e Qeverisë

albswiss.com

Frika nga koronavirusi, shikoni ҫfarë po ndodh në Prizren

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: