fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

‘Pajtesa’ ka dalur me shoqëri, kaq bukur është veshur e rregulluar

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ishte roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ajo që e bëri një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Fiona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo ka dalur sonte me shoqe dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Po bënte ushtrime në ballkon me kokë poshtë, bie në tokë e thyen 110 kocka

albswiss.com

Leonora bëhet nuse me veshje tradicionale, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

albswiss.com

Martohet Holly Marie Combs

albswiss.com

Dauti tregohet romantik, kështu e surprizon Lolën për Shën Valentin

albswiss.com

Kaq seksi edhe me rroba, ja çka preferon Nora

admin

Nora nuk po kujdeset në ushqim gjatë karantinës, shikoni çka po ha

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: