fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Sot e ka ditëlindjen, a e dini sa vjet po i bën Rina Balaj?

Rina Balaj sot po e feston ditëlindjen.

Reperja nga Istogu, sot ka mbushur 21 vite jetë.

Ajo pranoi shumë urime nga familjarët dhe miqtë e saj këtë mëngjes të cilat pastaj i ripublikoi në Instagram.

Pas një pauze disa mujore Rina iu kthye sërish skenës muzikore me ‘Meredith’ këngë kjo në bashkëpunim me të dashurin e saj Sin Boy.

Të ngjajshme

Anita u akuzua se rrahi një grua në klub, por veprimi i Lolës habiti të gjithë

albswiss.com

Lotina pozon nga shtrati me qenin e saj, merr kritika të mëdha

albswiss.com

Pas përfundimit të serialit, Azra me ndryshim në pamje

albswiss.com

Martohet vëllau i Yllka Kuqit, nusja habiti të gjithë me pamjen

albswiss.com

Pas tri viteve, ndahet çifti i njohur

albswiss.com

Fifi vishet në ‘vello’, lë pa fjalë me pamjen

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: