fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Vitet nuk ndikojnë të Bleona, ajo shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

Bleona Qerreti është këngëtarja nga Shqipëria që me zërin dhe karakterin e saj mori vëmendjen e publikut shqiptar.

Edhe pse karrierën e filloi në Shqipëri , ajo tani po vazhdon muzikën në Amerikë ku ka publikuar edhe shumë projekte në gjuhën angleze, përcjell ORAinfo.

Ajo çka tani e bën Bleonen shumë të përfolur në publik është veshja e saj interesante në pothuajse shumicën e daljeve të saj publike.

Se fundmi ajo ka publikuar disa imazhe sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar bukur , Bleona po duket si 20 vjeçare në këtë pamje. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Tër metet ia mësyejnë sërish, Shqipëria dridhet në mbrëmje

albswiss.com

Edhe gruaja e Haradinaj pjesë e sfidës virale, publikon foton 10 vite më parë

admin

Pamjet e para brenda spitalit ku po trajtohen të infektuarit nga virusi kinez

albswiss.com

Anita i bën një ‘befasi’ jo shumë të këndshme Ramushit

albswiss.com

Një mëngjes si i Norës, shikoni dhuratën që pranoi sapo u zgjua nga gjumi

albswiss.com

Ryva nuk po e duron izolimin, shikoni ku ka shkuar sot

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: