fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Xhensila bën ndryshimin e madh në pamje, Besi ‘shkrihet’ pas saj

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja shumë e pëlqyer nga Shqipëria.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, përcjell ORAinfo.

Pasi lindi vajzën ajo i është rikthyer karrierës së saj muzikore.

Krahas angazhimeve, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë një ndryshim në pamje duke i prerë flokët të shkurtëra.
E me këtë pamje, Xhensila lë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Elita lë pa fjalë, publikon këtë foto nga karantina

albswiss.com

10 këshilla të thjeshta, që lidhja juaj të zgjasë përgjithmonë

albswiss.com

Geti e Marina në festë, i lënë të gjithë ‘pa fjalë’ me pamjen

albswiss.com

Albërie Hadërgjonaj në top-formë, thekson linjat trupore në veshje sportive

admin

Fustanet me lule më të bukur të vjeshtës

albswiss.com

Gruaja e Sinanin me stil sportiv, po duket si të ishte vajzë e re

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: