fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Kaq shumë kanë ndryshuar binjakët e Albatritit dhe Egzonës

Loading...

Binjakët e Albatritit dhe Egzonës duke u rritur kaq shumë kanë ndryshuar.

Egzona dhe Albatriti janë ndër çiftet më të përcjellur në mediat rozë.

Dyshja po vazhdojnë të jenë aktiv me veprime të shumta, po ashtu edhe në aspketin profesional, shkruan Kosovarja.

Edhe pse mjaft të përkushtuar në drejtimet që kanë, si Egzona ashtu edhe Albatriti shumë herë e dëshmojnë që janë prindër të përkushtuar ndaj fëmijëve.

Shpesh në rrjete sociale dyshja ndajnë momente të ndryshme të vajzës së madhe dhe binjakëve.

Në imazhin e fundit që ka hedhur Albatriti, shihen se sa shumë kanë ndryshuar binjakët Elia dhe Eraldi.

Loading...

Të ngjajshme

Kaçanikasi e bën për spital babain e tij

albswiss.com

Ronela shfaqet pa grim, do të befasoheni si po duket

albswiss.com

Kaq shumë është dobësuar Blerona, duket si ‘peshk’

albswiss.com