fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Festojnë përvjetorin e dashurisë, Afrona e ‘shkrinë’ me këto fjalë burrin e saj

Loading...

Blero Muharremi dhe Afrona Dika sot festojnë një ditë të veçantë, e që është përvjetori i tyre.

Pikërisht me 4 shkurt, para 6 vjetësh, Blero dhe Afrona filluan romancën dhe kjo datë e shënuar do të mbetet gjithmonë në kujtesën e tyre.

Për ta bërë edhe më të veçantë këtë datë, këngëtari i mirënjohur i dedikoi gruas së tij një shkrim emocionues për gruan. U shpreh shumë i lumtur që e ka atë në jetë “Foto jon e pare bashke sot 6 vjet me par.

Urime 6 vjetori gruja jem. Nga ajo dit jam njeri ma i lumtur ne bote. Ti je gjysma ma e bukur e ima ti je shembulli i nje njeri shpirtpaq dhe perplot dashuri. Jam i bekuar me ty. Te Dua gruja ime dhe jam krenar me ty gjdo dite. Shpresoj te plakemi bashke”, shkroi ai krahas fotografisë.

“Historitë e dashurive të vërteta nuk kanë kurrë fund… Urime përvjetori dashuria ime”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Për ndryshe, Blero dhe Afrona vitin e kaluar kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Loading...

Të ngjajshme

Fero publikon video intime me Arbëniten nga shtrati

albswiss.com

Enca publikon pamje nga klipi i ri, po i “shpërthen” gjoski

albswiss.com

Qëndresa ka dalur me shoqen e ngusht, habitën të gjithë me këtë gjest të tyre

albswiss.com