fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Shtatzania e ka shëndoshur shumë Afronën, në këtë gjendje ka përfunduar ajo

Loading...

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket paksa e shëndosh.

Ende nuk është konfirmuar nëse Afrona është shtatzënë apo jo./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Sa shpesh dhe ku duhet ta pastroni beben?

admin

Kaq shumë ka humbur kilogramë Qëndresa e Labit

albswiss.com

Rrah keq vajzën se s’kishte larë enët, ja çfarë i ndodhi nënës shqiptare (Video)

albswiss.com