fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Aziz Bici emërohet këshilltar poliyik i kryeministrit Kurti

Kryeministri Kurti bëhet me këshilltar politik.

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, emëron Aziz Bicin, Këshilltar Politik dhe Drejtor të Zyrës për Çështje të Kategorive të Dala nga Lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar sot, Aziz Bicin, Këshilltar Politik të tij si dhe Drejtor të Zyrës për Çështje të Kategorive të Dala nga Lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Me këtë rast, Kurti e ka uruar Bicin në detyrën e re duke mirëpritur këshillat e tij politike, derisa ka kërkuar rol konstruktiv dhe përgjegjshmëri të lartë si Drejtor i Zyrës për Çështje të Kategorive të Dala nga Lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Të ngjajshme

Rritet numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri, të gjitha rastet nga ky qytet

albswiss.com

Kosova furnizohet me ilaçet kundër koronavirusit që i aprovoi Amerika

albswiss.com

Rrëfehet personi më i afërt i polices, tregon se po flisnin me Valdeten për martesë

albswiss.com

“Heqja e homologimit: Efektet e Qeverisë së re po vërehen që tani”

albswiss.com

23 të shëruar dhe 7 raste me koronavirus në Kosovë

albswiss.com

Mimoza Kusari tregon çfarë roli do të ketë në qeverinë e re

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!