fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Blero emocionon Afronën me këtë urim për Shën Valentin

Loading...

Urimi i Bleros për Afronën për Shën Valentin.

14 shkurti për të dashuruarit nuk është thjesht një datë në kalendarë.

Kjo ditë simbolizon dashurinë dhe vëmendjen me të madhe ndërmjet çifteve.

Disa prej të dashuruarve këtë datë kujdesën që ta veçojnë me dhurata të ndryshme.

Blero dhe Afrona këtë vit për herë të parë Shën Valentinin e festojnë si të martuar.

Blero përmes një postimi në llogarinë në Instagram ia ka uruar Shën Vlentinin Afronës dhe i ka shprehur dashuri, shkruan Indeksonline. Këngëtari i njohur, ka postuar një fotografi të Afronës me vello. teksa e ka urar për festën e të dashuruarve.

Loading...

Të ngjajshme

Xhensila dhe Besi kanë dalë për shëtitje, ky detaj ‘rrëmbeu’ gjithë vëmendjen

albswiss.com

Zjarret tani janë histori, shikoni çfarë breshëri godet Australinë

albswiss.com

Mel B nis një lidhje të re

albswiss.com

Enca ka ditëlindjen, ja sa vite mbush ajo

albswiss.com

Mbretëresha e ‘pëlqen’ Meghan Markle

albswiss.com

Ryva publikon foto joshëse nga shtrati, barku i saj i fryerë merr vëmendjen

albswiss.com