fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Blero i bën dhuratën më të bukur Afronës për Shën Valentin

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot për Shën Valentin Blero i ka bërë Afronës një dhuratë shumë të bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

192 vjet nga lindja e Elena Gjikës, njëra ndër gratë më të ngritura të Evropës

albswiss.com

Leonora një teze e mirë, kështu e uron mbesën e saj për ditëlindje

albswiss.com

Dafina në “hall”, kërkon ndihmë

albswiss.com

Pak ditë pas ndarjes nga i dashuri, Dafina bën veprimin që askush nuk e priste

albswiss.com

Vesa Luma e ‘zhytur’ në baltë, çka bëri kështu këngëtarja

albswiss.com

Vjollca rregullohet e vishet me fustan të gjatë, zbulon më shumë se ҫ’duhet

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!