fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Burri milioner, shikoni çfarë dhurate i ka bërë Adelinës pë Shën Valentin

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ai ka publikuar një foto me të cilën tregon se për Shën Valentin burri i ka bërë dhuratë një buqetë gjigante me lule./ORAinfo/

Të ngjajshme

Njihuni me kunatën bukuroshe e Marinës, e dashura e vëllait të Getit

albswiss.com

Ajsbergu që po lundronte në bregdetin argjentinas, u rrotullua dhe shfaqi pjesën e poshtme

admin

Familja e Shyhretes izolohet në shtëpi, Learta publikon këtë foto

albswiss.com

Brenda dhomës luksoze të Ariana Fejzullahut

albswiss.com

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është transformuar Violetë Kukaj

albswiss.com

Egzonën e viziton Albatriti në punë, shikoni reagimin e saj

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!