fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Genta tregohet shtepiake, gatuan për të dashurin e saj turk

Loading...

Këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli tash e sa muaj ka gjetur shpirtin e saj binjak.

Këngëtarja që nga lidhja me biznesmenin turk është në fokus të mediave rozë.

Shkak për këtë vëmendje sigurisht që është mënyra e jetës së saj me luksin e tepruar të cilin e shfaq me krenari, shkruan Kosovarja.

I dashuri i saj është bërë thuajse ‘lodra’ e Gentës, pasi fjala e saj bëhet urdhër për të.

Shëtitje të shumta, vetura luksoze, dhurata e surpriza vazhdimisht po përjeton këngëtarja.

Por edhe kujdesi i saj ndaj të dashurit nuk po mungon. Këtë e ka dëshmuar Genta me storiet e fundit.

Ajo fillimisht shfaq vetën duke përgaditur mish, kurse më pas poston të dashurin duke ngrënë. Duket se edhe nga kuzhina është e zonja.

Loading...

Të ngjajshme

Kaq shumë kanë ndryshuar binjakët e Albatritit dhe Egzonës

albswiss.com

Leonora publikon pamje nga frizerja, do t’iu befasojë me grimin dhe stilin e flokëve

albswiss.com

Bëhet horë, prezantuesja shqiptare rrëzohet në mes të spektaklita

albswiss.com
Loading...
Loading...