fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Kështu u përshëndeten sot Thaçi e Vuçiqi

Loading...

Si u përshëndeten sot Thaçi e Vuçiqi?

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandër Vuçiq kishin një përshëndetje të “ftohtë” pas ceremonisë së nënshkrimit për hapjen e linjës hekurudhore në Munih.

Më poshtë mund të shihni momentin kur dy presidentët përshëndeten njëri me tjetrin.

Ndryshe, presidenti Thaçi deklaroi se kjo marrëveshje është një hap tjetër i arritjeve të Kosovës për zhvillim ekonomik.

Loading...

Të ngjajshme

Sami Kurteshi ‘godet’ rëndë Thaҫin, ja si e quan atë

albswiss.com

Situata në veri, Bahtiri u premton shqiptarëve që jetojnë atje se do të kujdeset për ta

albswiss.com

Reziku nga koronavirusi, ministri Vitia mbledh Komitetin e mjekëve

albswiss.com

Policia shpenzon afër 1 milion euro për furnizim me ushqim

albswiss.com

“Ma dërgoni këtë letër te babi në parajsë”/ Vogëlushi 7 vjeçar prek të gjithë, i bën postës kërkesën e pazakontë (Foto)

albswiss.com

Nga nesër i ftohtë i acartë në të gjithë vendin, temperaturat nga 8 deri në minus 7 gradë celcius

albswiss.com