fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Korab Jetishi publikon foto intime me gruan për Shën Valentin

Këngëtari i njohur nga Gjakova, Korab Jetishi po vazhdon të jetë tejet i përfolur në publik.

Ai fillimisht u bë i njohur si djali i këngëtarit të mirënjohur Shkëlzen Jetishit e më vonë bëri bujë me këngët e tij, përcjell ORAinfo.

Korabi tani është larguar pak nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së tij.

Mirëpo, atë e gjejmë shumë të pranishëm me postime në rrjete sociale.

Sot, ai ka publikuar një foto me gruan e tij në ditën e të dashuruarve./ORAinfo/

Të ngjajshme

Pajtesa në zi, humbi këtë person shumë të dashur sot

albswiss.com

Vajza i bën urimin e veçantë Sinan Vllasaliut në 57 vjetorin e lindjes

albswiss.com

Luana pa pikë grimi, nuk do ta njihni me këtë pamje

albswiss.com

Vajza e Remzies bën këtë veprim për mbrojtje nga koronavirusi

albswiss.com

Meda i këndon Ibrahim Rugovës, ky është projekti i ri i tij

albswiss.com

Një ecje vetëm 20 minuta dhe jeta merr kthesë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!