fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Learta befason me veshje për Shen Valentin, kaq bukur duket

Loading...

Learta ka zgjedhur këtë ngjyrë të veshjes për Shen Valentin.

Më e përmendura e mediave rozë po vazhdon të jetë e pranishme çdo ditë në showbiz.

Learta Jakupi tashmë është emër i njohur, duke vazhduar të bië në sy për paraqitjet e shumta, shkruan Kosovarja.

Ajo me veprimet që bën gjithmonë kalon në lajm, duke u shkruar gjithmonë për pozitivitet.

Sot, qysh në mëngjes Learta ka postuar një foto për ditën e të dashuruave e cila ka zgjedhur ngjyrën pink për këtë ditë.

E thjeshtë dhe bukur, ajo shkëlqen edhe kështu.

Loading...

Të ngjajshme

Nora kështu e quan motrën e saj Erën

albswiss.com

As bora e as koronavirusi nuk e ndalin nusen e Nexhatit, shikoni për ku është nisur

albswiss.com

Ricky Martin dhe burri i tij po presin sërish fëmijë

albswiss.com

Babai e akuzon për zhveshje, e nëna për tekste të këngëve

admin

Kunata e motrave Mustafa vishet me komplete, por vëmendje merr gjoksi i saj

albswiss.com

Pas kaq kohe Lulja kthehet në shtëpi, reagimi i Lirimit do t’iu bëjë me lot

albswiss.com