fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Melinda e nis me një postim të nxeht ditën e ‘Shën Valentinit’

Është ndër reperet me të dashura për publikun shqiptrë.

Reperja kosovare është shfaqur tepër e nxehtë sonte në një foto që ajo e ka prezantuar në Instagram

Melinda është parë e veshur në të kuqe por poza e saj e shtrirë në shtrat është tepër provokative.

“A do të jesh ti Valentini i imë”, ka shkruar Melinda derisa ekspozon të pasmet e saj seksi e shtrirë në një krevat.

Kënga e fundit e Melindës ishte kënga “Karma” të cilën ajo e promovoi pak para përfundimit të vitit 2019 dhe është njëra prej këngëve që u bë hit në Kosovë.

Ende nuk dihet se cili do të jetë projekti i radhës i reperes.

Të ngjajshme

Luana shfaqet me pizhama nga karantina, por ka bërë grim të rëndë

albswiss.com

Kështu u rregullua për bajram gruaja e Nexhat Osmanit

albswiss.com

Takimi final Mustafa-Kurti: A do të nënshkruhet sot marrëveshaj?

albswiss.com

Labi e Qëndresa kanë dalur bashkë, zonja mori tërë vëmendjen me pamjen e saj

albswiss.com

Finalizohet divorci i Kate dhe Len

albswiss.com

Linda Hamilton është beqare që 15 vjet

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!