fbpx
albswiss.com
Lajme

Nëse e shihni këtë person, lajmërojeni policinë

Loading...

Nëse e shihni personin në foto, lajmërojeni menjëherë policinë.

Policia e Kosovës po kërkon ndihmën e qytetarëve për prangosjen e një personi të dyshuar për mashtrim. Bëhet fjalë për 45 vjeçarin nga Klina, Bashkim Hotin.

Përmes një komunikate drejtuar mediave, Policia Rajonale e Pejës ka bërë me dije se ka siguruar leje për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij.

Ai kërkohet për tri raste për veprën penale “Mashtrim”.

“Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”, thuhet në komunikatë.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

– 192 dhe 080019999 (pa pagesë)

– 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë –

E-mail adresa: [email protected]

Loading...

Të ngjajshme

Kurti emëron Thaçin zëvendësministër në Ministrinë Arsimit

albswiss.com

Të gjithë një zëri, tifozët ”lën me goj hapur” kryeministrin në stadium

albswiss.com

Trump do të takonte Rohanin pa kushte

admin
Loading...
Loading...