fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Një burrë romantik si Adonisi, kështu e ka surprizuar Teutën për Shën Valentin

Aktorja e mirënjohur kosovare, Teuta Krasniqi po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik.

Përveç për profesionin e saj, Teuta është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Teuta tani jeton me burrin dhe dy vajzat e saj.

Ajo nuk heziton të pulikojë imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, Teuta ka pulikuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë shumë speciale për Shën Valentin nga Adonisi./ORAinfo/

Të ngjajshme

E turpshme/ Të rinjtë nga Elbasani tallen me të moshuarin me aftësi të kufizuara, ai ikën me vrap dhe rrë zohet

albswiss.com

Yllka e prekur thellë nga vdekja e Nexhmijes, vjen me dedikim tejet prekës

albswiss.com

Learta me kunatën, nënën dhe mbesat vishen njësoj, secila po duket më bukur se tjetra

albswiss.com

Marina vishet në fustan të shkurtë, pamja e saj ju lë ‘gojë hapur’

albswiss.com

Korab Jetishi nis pushimet me familjen, gruaja e tij mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

“Pajtesa” bëhet nuse moderne, vesh fustan të shkurtë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!