fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Pas serialit, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Fazileti

Nazan Kesal është padyshim një prej aktoreve më të suksesshme të kinematografisë turke.

Është roli i ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri të njohur si në publikun turk ashtu edhe të huaj, përcjell ORAinfo.

Fazileti është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Pas përfundimit të serialit duket se Fazileti ka ndryshuar shumë dhe po shfaqet shumë e lodhur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Meda i këndon Ibrahim Rugovës, ky është projekti i ri i tij

albswiss.com

Këngëtarja e njohur hynë në operacion, kjo është gjendja e saj

albswiss.com

Zaimina ja ‘qet flakën’ Instagramit në foton e fundit, fustani i saj bie në sy

albswiss.com

E izoluar në shtëpi, shikoni si ka përfunduar Kida

albswiss.com

Dhurata Dora sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

albswiss.com

Teuta Selimi provokon ‘rëndë’ me foton e fundit, s’e keni pritur nga ajo

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: