fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Pas serialit, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar Fazileti

Loading...

Nazan Kesal është padyshim një prej aktoreve më të suksesshme të kinematografisë turke.

Është roli i ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri të njohur si në publikun turk ashtu edhe të huaj, përcjell ORAinfo.

Fazileti është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Pas përfundimit të serialit duket se Fazileti ka ndryshuar shumë dhe po shfaqet shumë e lodhur./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Personave që punojnë në dy orare pune, dyfish më shumë iu bien flokët

albswiss.com

Elita shkon të Sellma për tu rregulluar, do ta ‘shashtris’ Gjikon me pamjen e saj

albswiss.com

Kush është femra qe e puthi Capital T?

albswiss.com
Loading...
Loading...