fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Për Shën Valentin, Albani me surprizën më të bukur për Miriamin

Loading...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim një prej çifteve më të dashura për publikun.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën private ku tani po jetojnë të lumtur me dy fëmijët e tyre, përcjell ORAinfo.

Albani nuk heziton të tregojë sa romantik është.

Sot, për Shën Valentin ai ka publikuar një këngë të re kushtuar dashurisë./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Si ta kuptoni se dashuria ka mbaruar?

albswiss.com

Festojnë përvjetorin e dashurisë, Afrona e ‘shkrinë’ me këto fjalë burrin e saj

albswiss.com

Lola i la në ‘hije’ të gjitha në festën e vajzës së Shyhretes

admin
Loading...
Loading...